top of page

Nie ma problemu z kominem! Oferujemy "kompletne rozwiązanie" w zakresie wentylacji kuchni!


Oferujemy "kompletne rozwiązanie" w zakresie wentylacji kuchni!


Urządzenie do filtracji powietrza FOUR-KITCHEN oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i dymu z 99% skutecznością dzięki pięciostopniowej strukturze filtracji i oferuje kompletne rozwiązanie w zakresie wentylacji kuchni.Oferujemy "kompletne rozwiązanie" w zakresie wentylacji kuchni!


Nexvent wprowadziła na rynek swój nowy produkt FOUR-KITCHEN Air Filtration Device opracowany z myślą o kuchniach przemysłowych. Pierwsza prezentacja produktu, który dzięki swojej przyjaznej dla środowiska konstrukcji oferuje rozwiązanie dla wszystkich kuchni z problemami kominowymi, odbyła się na targach Sodex 2014 w Stambule i została przyjęta z zainteresowaniem przez wielu inwestorów z branży restauracyjnej, hotelarskiej i centrów handlowych.


Urządzenie FOUR-KITCHEN oczyszcza nieprzyjemne zapachy i dym z 99% skutecznością dzięki pięciostopniowej strukturze filtrującej obejmującej trudnopalny metalowy filtr cyklonowy, wstępny filtr przeciwtłuszczowy (GreaseStop), filtr elektrostatyczny, filtr UV-C i filtr z węglem aktywnym. Cyklonowy filtr metalowy, wstępny filtr przeciwtłuszczowy i filtr elektrostatyczny można myć i mogą być one łatwo demontowane i konserwowane przez personel kuchenny. Dzięki czterem oddzielnym filtrom używanym w pierwszych czterech etapach, żywotność filtra z węglem aktywnym na końcu jest wydłużona, a koszty wymiany filtra są znacznie zmniejszone.


Urządzenie ma dwuścienną konstrukcję panelową o grubości 50 mm zatwierdzoną przez Eurovent, a hałas i przenoszenie ciepła przez urządzenie są zminimalizowane dzięki izolacji wełną mineralną. Wewnętrzna ściana wykonana jest z wysokiej jakości blachy ze stali nierdzewnej AISI304. Wewnątrz zastosowano wentylator wtykowy z silnikiem EC/DC. Wentylator automatycznie uruchamia się w zależności od zanieczyszczenia filtra i zapobiega utracie wydajności. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu może być wygodnie używany we wszystkich rodzajach miejsc.


Produkt, który jest wynikiem połączenia doświadczenia Nexvent w produkcji urządzeń kuchennych i central wentylacyjnych, jest produkowany w zakresie przepływu powietrza 2.100 - 10.500 m3/h. Produkt można zakupić w pakiecie lub wykonać specjalną produkcję w zależności od potrzeb.


Comments


bottom of page